Privítajte jar s deťmi alebo 17 tipov, čo robiť s deťmi v marci TOP

Jar je čo nevidieť za dverami, privítajte ju spoločne celá rodina tak, ako sa patrí! Vychutnajte si jarné lúče slnka, prechádzajte sa, vyrobte si domov pekné dekorácie, nadopujte sa vitamínmi... Inšpirujte sa našimi tipmi. :)

Dovolenka s deťmi v Toskánsku TOP

Užite si dovolenku s deťmi inak a nebojte sa jej!

Miro Jaroš: Do školy sa teším

V knižke Do školy sa teším sa dozviete, čo všetko vás v škole čaká. Zatiaľ z nej budú čítať rodičia, ale čoskoro si ju deti prečítajú samé. A nielen to!

Spoločenské hry ako liek pre odcudzené rodiny

Najlenivejšia generáciu v histórii útočí! Kľúčové je venovať svojim deťom to najdrahocennejšie, čo máme – svoj čas.

Súťaž s filmom Šmolkovia o super ceny

Do kín 30.3. prichádza ďalšia rozprávka Šmolkovia a zabudnutá dedinka. V spolupráci so spoločnosťou ITAFILM sme si pre vás pri tejto príležitosti pripravili jedinečnú súťaž.

Vychytávky sdeťmi.com partičky za mesiac marec

Inšpirujte sa našimi vychytávkami na apríl, ktoré potešia vás aj vaše detičky.

Rodinná dovolenka v Burgenlande

Podarujte vašim deťom bezstarostné dni plné slnečných zážitkov. Výber je veľký – od čľapotania sa v rodinných termálnych kúpeľoch

Podľa čoho vyberáte tábor Vy?

Viete, že malé deti ale aj starší teenageri sú ako špongia na vedomosti, skúsenosti a zážitky. Vyberáte rovnako pozorne aj letný tábor? Prinášame tipy od "Wachumby".

Boli sme, videli sme: Bibiana - Okohra

Boli sme, videli sme... Bibiana opäť nesklamala!

Svetoznáma Barbie slávi 58. narodeniny. Viete, odkiaľ pochádza?

Povinná výbava snáď každého dievčaťa, bábika Barbie, oslavuje 9. marca 58. narodeniny. Za dobu svojej existencie si dokázala získať srdcia detí, ale aj dospelých. Svedčí o tom fakt, že sa počet predaných bábik v prvom roku od ich uvedenia na trh vyšplhal na rekordných 350 tisíc kusov.