Boli sme videli sme...Hotel Slovan Tatranská Lomnica

Testovali sme rodinný Hotel SLovan v Tatranaskej Lomnici

Naučte sa všetko za 30 sekúnd

Edícia ...za 30 sekúnd je určená pre deti od 9 rokov, no určite sa z nej veľa dozvedia aj rodičia. Rozšírte si svoje vedomosti.

Boli sme, videli sme... Banské múzeum v maďarskom Šoproni

Bol daždivý deň a hľadali sme miesto, kde nezmokneme a užije si ho aj náš syn. V úplnom centre Šoproňu sa nachádza banské múzeum, ktoré popri štandardných expozíciách ponúka aj interaktívnu časť pre deti, kde môžu zažiť zábavu a aj si veci chytiť a vyskúšať.

Samozber jabĺk - kam s deťmi na jablká 2017

Vlastnoručne obrané jablká chutia o kúsok lepšie ako tie z obchodu :)

Vyrobte si s deťmi parádne papierové bábky

Počas chladných jesenných dní tvorenia nikdy nie je dosť. Vyskúšajte niečo nové a vyrobte si s deťmi výnimočné a zábavné papierové bábky na hru.

Boli sme, videli sme... FÍHA tralala ROK

Malý divák si príde na svoje. Úchvatné kostýmy, známe piesne doplnené básničkami, meniaca sa scéna a ku koncu aj zapojenie detí do deja. To všetko môžete s deťmi zažiť na tomto predstavení, ktoré vás vtiahne a prejde tak rýchlo, že sa aj najmenší neprestanú nudiť.


Prefíkané bájky

Tieto Prefíkané bájky sú jedinečným výberom svetových bájok. Objavíte s nimi svojrázny svet prefíkancov, prešibaných zvierat, ktoré svojimi schopnosťami a trikmi balamutia ostatné zvieratá okolo seba, aby tým samy niečo získali.

Zdravé tyčinky Bombus Raw Energy

Zdravé tyčinky z čisto prírodných zdrojov, ktoré nielen rýchlo doplnia energiu pri zvýšenej aktivite, ale tiež dodajú telu potrebné množstvo vitamínov, minerálnych látok a vláknin.

Súťaž o Najobľúbenejšieho farmára/výrobcu 2017

1.septembra bolo spustené hlasovanie v súťaži o Najobľúbenejšieho farmára/výrobcu 2017, ktoré potrvá do konca mesiaca. Prebieha prostredníctvom sociálnej siete Facebook, preto sa doň môže zapojiť každý, kto má na Facebooku založený účet.