20.tip: Darčeky pre deti na Vianoce, ktoré si zamilujú TOP

Najkrajšie sviatky v roku sa nám pomaličky blížia a už mnohí určite premýšľate, čím by ste potešili deti. Opäť sme pre vás pripravili tipy na vianočné darčeky a dúfame, že vás milo potešia a inšpirujú. V našom jedinečnom zozname majú svoje miesto mnohé s prívlastkom slovenské, handmade a výnimočné.

Madagaskar na TV stanici Minimax

Od 11. novembra budete môcť pravidelne stretávať kráľa Juliana na televíznej stanici Minimax. Nenechajte si ujsť dobrodružstvá tohto bláznivého, avšak dobrosrdečného kráľa všetkých kráľov. Svojím humorom pobaví nielen malých divákov, ale aj dospelých.

Predstavujeme vám Alina - kamaráta z vesmíru

Alino je náš kamarát z vesmíru, ktorý pre život potrebuje jesť hliník a tak mu pripravujeme špeciálnu hliníkovú potravu.

Cutie Jewellery

Cutie Kids Jewellery je medzinárodná značka tradičného českého výrobcu šperkov Danfil
Jewellery, ktorá je zameraná na detské náušnice a náušnice pre bábätká od 3 mesiacov až
parádnice do 15 rokov.

Povedzte nám, čo si o nás myslíte

Krátky prieskum návštevníkov portálu www.sdetmi.com

Hľadáte pre svoje deti viac ako BIO? Nájdete to na farme Hipp

Zelenina, ovocie, mäso a mlieko v detskej výžive musia spĺňať prísne kritériá. V HiPP idú ale ešte ďalej, ich úroda je viac ako BIO a siaha ďaleko za hranice kvality, ktorú požaduje Európska únia


Zdravé tyčinky Bombus Raw Energy

Zdravé tyčinky z čisto prírodných zdrojov, ktoré nielen rýchlo doplnia energiu pri zvýšenej aktivite, ale tiež dodajú telu potrebné množstvo vitamínov, minerálnych látok a vláknin.

Súťaž o Najobľúbenejšieho farmára/výrobcu 2017

1.septembra bolo spustené hlasovanie v súťaži o Najobľúbenejšieho farmára/výrobcu 2017, ktoré potrvá do konca mesiaca. Prebieha prostredníctvom sociálnej siete Facebook, preto sa doň môže zapojiť každý, kto má na Facebooku založený účet.


Ako vybrať krúžok pre dieťa

Vyberáte s Vašim dieťaťom záujmový krúžok? Zvážte všetky faktory a vyberte si správne. :)