Boli sme, videli sme... Banské múzeum v maďarskom Šoproni

Bol daždivý deň a hľadali sme miesto, kde nezmokneme a užije si ho aj náš syn. V úplnom centre Šoproňu v Maďarsku sa nachádza banské múzeum, ktoré popri štandardných expozíciách ponúka aj interaktívnu časť pre deti, kde môžu zažiť zábavu a aj si veci chytiť a vyskúšať.

Vyrobte si s deťmi parádne papierové bábky

Počas chladných jesenných dní tvorenia nikdy nie je dosť. Vyskúšajte niečo nové a vyrobte si s deťmi výnimočné a zábavné papierové bábky na hru.


Zdravé tyčinky Bombus Raw Energy

Zdravé tyčinky z čisto prírodných zdrojov, ktoré nielen rýchlo doplnia energiu pri zvýšenej aktivite, ale tiež dodajú telu potrebné množstvo vitamínov, minerálnych látok a vláknin.

Súťaž o Najobľúbenejšieho farmára/výrobcu 2017

1.septembra bolo spustené hlasovanie v súťaži o Najobľúbenejšieho farmára/výrobcu 2017, ktoré potrvá do konca mesiaca. Prebieha prostredníctvom sociálnej siete Facebook, preto sa doň môže zapojiť každý, kto má na Facebooku založený účet.


Ako vybrať krúžok pre dieťa

Vyberáte s Vašim dieťaťom záujmový krúžok? Zvážte všetky faktory a vyberte si správne. :)

Veľká letná súťaž Cinema City Slovensko

Letná aktivita Cinema City Slovensko je aj tento rok úspešná. Do konca augusta navyše stále ostáva niekoľko dní a dostatok hodnotných cien!

Prázdniny a voľno v školskom roku 2017/2018

Prázdniny a voľno je to na čo sa vždy všetci tešíme a plánujeme podľa toho výlety a dovolenky. Naplánujte si svoj čas už teraz.

Vychytávky sdeťmi.com partičky za mesiac august

Nechajte sa inšpirovať vychytávkami našej partičky, ktoré nás nadchli v auguste.

Boli sme, videli sme... Farma Pod Gaštankou

Prichádzame autom úzkou cestičkou smerom na parkovisko a vidíme za plotom farmy jazdiť deti na koníkovi. Hneď chceme vojsť dnu a na prekvapenie nás nikto nezastaví a nepýta si vstupné. Tak vojdeme ďalej a nájdeme veľký areál s množstvom priestoru na odpočinok, zábavu a samozrejme zvieratká :-)