Vychytávky sdeťmi.com partičky za mesiac júl TOP

Inšpirujte sa našimi vychytávkami za júl, ktoré potešia vás aj vaše detičky.

Veľká letná súťaž Cinema City Slovensko

Sieť multikín Cinema City Slovensko sa vrátila s letnou súťažou, v ktorej môže vyhrať naozaj každý. Aj tento rok počas návštevy ktoréhokoľvek kina Cinema City získate k vstupenke stierací žreb, pričom každý jeden je výherný. Nestane sa teda, že by ste z kina odišli naprázdno.

Domček na strome pod Dubmi

Druhý domček na strome v Bratislave! Tentokrát v lokalite Dlhé lúky. Spôsob, ako sa zastaviť z každodenného zhonu, prečistiť si myseľ, oddať sa meditáciám.

Ekovýchovný areál pre deti v Slovenskom raji

V turistickom stredisku Podlesok v Slovenskom raji, okres Spišská Nová Ves, otvorili náučný mini-areál s názvom Na krídlach vážky.


Čerešňový wellness

Leto bez čerešňovej bublaniny či bez misy velikánskych sýtočervených čerešní, viete si také vôbec predstaviť?! Vedeli ste, že čerešne zo sadu v Dunajskej Lužnej putujú hneď po odtrhnutí do wellnessovej zóny? Ak nie, prajeme príjemné čítanie.

Projekt Nakresli si príbeh

Koľkí z vás ste si porovnávali vaše detstvo s detstvom vašich detí? Ako ste ho trávili vy a ako ho trávia dnes vaše deti? Deti majú svoje sny a predstavy. Preto by sme ich mali podporovať vo vzdelávaní a kreativite.

Vychytávky sdeťmi.com partičky za mesiac jún

Inšpirujte sa našimi vychytávkami na jún, ktoré potešia vás aj vaše detičky.

Menovky MYNAME

Prečo označovať deťom školské potreby, oblečenie? Vodeodolné samolepiace menovky - moderný, jednoduchý a hlavne pestrofarebný spôsob označenia vecí.

Teplé letné večery vo Familyparku

Aby ste si teplé letné večery mohli užívať čo najdlhšie, je Familypark od júla do augusta otvorený až do 20:00 hod.

PACI PAC prinášajú deťom k MDD najvýpravnejší videoklip

Čoraz úspešnejší detský interpreti PACI a PAC prinášajú vašim deťom k ich dnešnému sviatku najvýpravnejší detský videoklip