Partneri

exohosting

Exohosting

Profesionáli s rokmi praxe v spravovaní priestoru na webe a správy serverov. Ponúkame kvalitný webhosting pre jednoduché aj profesionálne stránky či náročné webové projekty, za dobrú cenu. 


umc

Únia materských centier Slovenska

Únia materských centier (ÚMC) je mimovládnou neziskovou organizáciou, ktorá združuje materské a rodinné centrá po celom Slovensku


11218882 1654527951442684 4711948147232838139 n

Detské rádio Žofka

Detské internetové rádio. Príďte sa pozrieť na moju stránku www.detskeradio.sk! Je plná najlepších detských pesničiek a najkrajších rozprávok.


incheba

Incheba

Incheba je lídrom na slovenskom trhu výstavníctva a patrí jej popredné miesto v organizovaní eventov a podujatí. Je dejiskom nezabudnuteľných udalostí a miestom, kde sa rodia zážitky. Počas svojej existencie hostila najrôznejšie podujatia slovenského i medzinárodného rozsahu.


bibiana

Bibiana, medzinárodný dom umenia pre deti

BIBIANA, Medzinárodný dom umenia pre deti, je kultúrna inštitúcia s medzinárodnou pôsobnosťou. Orientuje sa na umeleckú tvorbu pre deti a mládež. Sprístupňuje deťom umenie netradičnými spôsobom.


spievankovo

Spievankovo - Koncerty pre deti

Rozprávková krajina plná hudby a dobrej zábavy. Kráľovná tejto krajiny vyslala dvoch zástupcov na zem Spievanku a Zahrajka, aby všade šírili radosť a dobrú náladu svojimi pesničkami. Snáď neexistuje dieťa, ktoré by ich nepoznalo.


jahoda logo

Spadli z jahody

Ahojte priatelia, voláme sa JULA a CHMUĽO a jedného dňa sme “SPADLI Z JAHODY.” Prinášame vám poučné rozprávky a k tomu pesničky pre deti aj detičky


fiha

FÍHA tralala

Rozprávkový projekt, v ktorom milý škriatok Fíha prináša úsmev na detské tváričky. Veselým spôsobom vedie deti k pohybu a vzdelávaniu a hravou formou s ním objavujú náš krásny svet. CD s pesničkami ako aj DVD s hudobnými rozprávkami patria medzi najúspešnejšie na Slovensku. Súčasťou projektu sú aj autorské knihy. Osobne ho môžete zažiť na divadelných vystúpeniach, kde rozospieva a roztancuje nielen detičky, ale i dospelých.


2

Habakuky

Jedinečná rozprávková dedina Habakuky - Dobšinského rozprávkový svet. Tvoria ju domčeky v štýle ľudovo-fantazíjnej architektúry, ktorým dominuje Škrupinkový zámok s jazierkom, amfiteáter s kapacitou cca 200 osôb a obchodný dom KÚRNIK ŠHOPA SENTER. V dedinke sa za občerstvenie či suveníry platí originálnou habakukáčskou menou – zlatými a striebornými mincami HABAKUKY, ktoré sa zamieňajú v zmenárni a nainštalovaných bankomatoch.


logo BR stred nahlad

Turizmus regiónu Bratislava / Bratislava Region Tourism

Bratislava Region Tourism podporuje a vytvára podmienky na rozvoj cestovného ruchu na území Bratislavského samosprávneho kraja. Vytvára a realizuje marketing a propagáciu cestovného ruchu pre svojich členov doma a v zahraničí. Podporuje kultúrny, spoločenský a športový život a zachovávanie prírodného a kultúrneho dedičstva.


2

Dino Park

Unikátny zábavný park s desiatkami statických a robotických modelov dinosaurov v životných veľkostiach, detské atrakcie, 3D kino v cene vstupenky, detské paleontologické ihrisko s ukrytou kostrou pravekého tvora a mnoho ďalšieho. DinoPark je skvelý tip na výlet pre celú rodinu!


max

ZOC MAX

Zábavné obchodné centrum MAX, miesto pre Vašu zábavu a nákupy.


bdke

Bábkové divadlo Košice

Bábkové divadlo Košice vzniklo ako štvrté na Slovensku, rozhodnutím zo dňa 17. júna 1959. V súčasnosti má BDK k dispozícii dva hracie priestory. Bábkovú sálu, ktorá sa nachádza v objekte na Alžbetinej ulici a sálu pre činoherné predstavenia pre mládež a dospelé publikum.


detskazeleznicake

Detská železnica Košice

Košická detská historická železnica je jedinečnou a unikátnou historickou úzkorozchodnou železničkou so zriedkavým rozchodom 1000 milimetrov. V prevádzke železničky sú historické vozne a vzácna parná lokomotíva "Katka", vyrobená v Nemecku v roku 1884, čo ju robí najstaršou prevádzkovanou parnou lokomotívou v strednej Európe.


haliganda

Haliganda.sk, Košice

Občianske združenie pracujúce na umeleckých a sociálnych projektoch. Cielene pracuje s matkami na materskej dovolenke v materskom centre, deťmi predškolského a školského veku a pripravuje umelecké projekty pre rodiny.


meteorit

Divadlo Meteorit, Bratislava

Medzinárodné divadlo Meteorit (Meteorit Theatre) založené v roku 2008 v Bratislave vyvíja aktivity v oblasti javiskovej realizácie klasických a moderných diel, berúc do úvahy požiadavky súčasného diváka. Ich tvorba je určená predovšetkým mladšej a strednej generácii divákov, ktorí od divadla očakávajú aktuálne a moderné výrazové prostriedky a témy.


miracle

Studio Miracle, Bratislava

Kurzy a krúžky pre deti a mamičky. V príjemnom, čistom a voňavom prostredí, ktoré je priateľské k deťom a rodičom.logo SND

Slovenské národné divadlo

Slovenské národné divadlo je jedna z najvýznamnejších kultúrnych inštitúcií Slovenska. Tvoria ho tri zložky so stálym profesionálnym umeleckým súborom: Činohra, Opera a Balet. Súbory Slovenského národného divadla hrajú v dvoch divadelných budovách, v Historickej budove SND a v novej budove Slovenského národného divadla. Slovenské národné divadlo je repertoárovým divadlom. Predstavenia na všetkých scénach SND sa konajú počas divadelnej sezóny zväčša každý deň (opera a balet), respektíve každý deň okrem pondelka (činohra). Divadelná sezóna trvá od začiatku septembra do konca júna


villa betula

Villa Betula Resort

Príjemné celoročné turistické stredisko v srdci Liptova s rodinnou atmosférou. Ponúka prvotriedne služby v oblasti zážitkovej gastronómie, ubytovania, detských atrakcií a voľnočasových aktivít pre deti aj dospelých.


logo prerodicov

Prerodičov.sk

Ten pravý web pre rodičov. Tehotenstvo, pôrod, videá, recepty, tipy na výlety, tlačivá, rady. Pozri a uvidíš :-)


Logo veterany

Veterany.eu

Spravodajský magazín o veteránoch, historických vozidlách a historickej technike, všetko o veteránoch doma i vo svete. Podpora záchrany historických vozidiel, informovanie, vytváranie archívov veteránov, vydávanie príležitostných tlačovín...


BBD

Bratislavské bábkové divadlo

Bratislavské bábkové divadlo so sídlom na Dunajskej č. 36 v Starom Meste ročne privíta 33.000 divákov, na konte má 194 premiér a viac ako 16.000 predstavení doma a vo svete. Cieľom divadla je ponúknuť alternatívu k dnešnému modernému svetu počítačov a videohier, vniesť do života detí, ale i dospelých kvalitné umelecké zážitky, ktoré prinášajú nielen pobavenie, ale i poznanie a zamyslenie sa nad základnými hodnotami ľudského bytia.


mobik

Aqua baby Mobik - Plavecké jasličky

Plávanie" dojčiat, batoliat a detí predškolského veku od 4 mesiacov do 4 rokov v Ružinovskej poliklinike a v Hoteli Kormorán **** v Šamoríne.


KZP

KZP - Kultúrne zariadenia Petržalky

Kultúrne zariadenia Petržalky (KZP) sú kultúrno-osvetovým zariadením, ktorého zriaďovateľom je Miestne zastupiteľstvo Bratislava-Petržalka. KZP majú v súčasnosti v správe 3 zariadenia - DK Zrkadlový háj, DK Lúky a CC Centrum, kde organizujú podujatia pre všetky kategórie obyvateľov (súťaže, festivaly, koncerty, hudobno-tanečné, divadelné a filmové predstavenia, prehliadky, výstavy, voľno-časové podujatia, kurzy, krúžky, tvorivé dielne a ďalšie aktivity v rôznych odboroch kultúrnej a osvetovej činnosti).


Stara trznica 180

Stará tržnica v Bratislave

Stará tržnica v Bratislave od septembra 2013 funguje ako multifunkčné mestské centrum, ponúkajúce pravidelné potravinové trhy, kultúrne a spoločenské podujatia a služby. Súčasťou bezplatných podujatí bývajú častokrát aktivity pre rodiny s deťmi, v budove sa tiež na Námestí SNP nachádza multifunkčné centrum TUTO s detským kútikom a pravidelnými tvorivými dielňami a inými aktivitami pre deti aj ich rodičov.


11118567 10205836530264479 1708884254 n

TRAMTÁRIA

Ich cieľom je vytvárať a realizovať produkty prispievajúce k zmysluplnému tráveniu voľného času, kvalitnej zábave, relaxu, vzdelávaniu, rozvoju rôznych vedomostí a zručností...bdz

Bábkové divadlo Žilina

Bábkové divadlo Žilina je najstaršie profesionálne bábkové divadlo na Slovensku. V roku 2010 oslávilo 60 rokov existencie!


SNG logo 0

Slovenská národná galéria v Bratislave

SNG je najvyššia a centrálna galerijná inštitúcia Slovenska. Pravidelnými tvorivými a vzdelávacími aktivitami môžu rodiny zážitkovou formou spoznávať výstavy a zbierky SNG.
V roku 2015 je vstup na výstavy voľný!


1451999 10152031708811893 2048741834 n

Bux.sk

Bux.sk je jedno z najväčších internetových kníhkupectiev na Slovensku, ktoré ponúka tisíce kníh, DVD a CD nosičov, darčekové predmety z rôznych oblastí za skvelé ceny. 
Bux.sk patrí pod vydavateľstvo IKAR, ktoré pôsobí na knižnom trhu už 20 rokov. Počas nich vydalo takmer 3300 kníh rozličných žánrov, domácich i zahraničných autorov, pre všetky vekové kategórie. Spolu sa za toto obdobie predalo približne 21 miliónov kusov kníh.


LTA s black

Lucy Touch Art

Vlastná, nekomerčná značka, pod ktorou si mladá talentovaná Lucia Hrušková vytvára svoj svet plný farieb, zvierat, lásky & diel, ktoré ju fascinujú práve tým, že každé jedno má svoju dušu a nesie so sebou určité posolstvo, príbeh. Personalizovaná tvorba diárov, ručne šité svadobné knihy hostí, fotoalbumy na mieru, kalendárové diáre, maľba a kresba, drobnosti.. 


Ella

VÍLA ELLA

VÍLA ELLA býva v rozprávkovej ríši snov menom Papillónia, o ktorej sa dočítate v nezabudnuteľnej rozprávkovej knihe PAPILLÓNIA - Magická misia a rozhodla sa, že urobí náš svet láskavejším a rozprávkovejším.  Prichádza potešiť všetky detičky rozprávkovým muzikálom a chytľavými, motivačnými pesničkami ich vedie hravou formou k pohybu, interakcii a objavuje s nimi nielen čarovný svet rozprávok, ale aj svet okolo nás. 


logo001

Miestna knižnica Petržalka

Miestna knižnica Petržalka sa člení na desať pobočiek slúžiacich deťom, mládeži a dospelým. Jedna z pobočiek má špeciálne náučno-odborné zameranie. Pobočky sídlia rovnomerne v celej Petržalke a sú tak dostupné verejnosti v každej jej lokalite.