Deň otvorených dverí na golfe

12.04.2018 Autor: Matteena, Foto: golftrnava.sk/
Termín: 19.05.2018 a ďalšie Mesto:Trnava Zdroj:stránka organizátora

golf dod 2018 plUž tradične celodenným programom pre deti aj dospelých pozýva trnavské golfové odpalisko Driving Range za Kamenným mlynom v sobotu 14. apríla 2018 do areálu širokú verejnosť.

Prvý tohtoročný Deň otvorených dverí v golfovom areáli začne o 9. hodine.

Návštevníkom budú k dispozícii golfoví inštruktori, ktorí ponúknu profesionálne rady. Úplných začiatočníkov naučia, ako správne odpáliť golfovú loptičku.

Odpaľovanie a požičanie loptičiek bude počas Dňa otvorených dverí bezplatné.

Pripravené je aj občerstvenie, plne k dispozícii bude priamo na odpalisku aj kaviareň. Deti sa môžu vyšantiť na skákacom hrade, využiť môžu detské ihrisko aj maľovanie na tvár.

Vstup je bezplatný, akcia potrvá do 18. hodiny.

Ďalší Deň otvorených dverí plánuje trnavský Driving Range & Golf Academy na 19. mája 2018. Areál sa nachádza na okraji Trnavy v nádhrenom prírodnom prostredí za Kamenným mlynom.

Golfisti majú k dispozícii okrem zastrešeného odpaliska s dĺžkou 235 metrov aj 9-jamkovú akadémiu určenú na trénovanie techniky a rôznych typov úderov.

Celý areál je prístupný okrem členov golfového klubu aj širokej verejnosti z Trnavy a okolia. Návštevníci nemusia byť držiteľmi zelenej karty, nevyžaduje sa ani bežne v golfovým kluboch predpísané golfové oblečenie.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár