Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: ntm.sk
Túžite urobiť niečo viac pre svoje manželstvo? Túžite zažiť povzbudenie a obohatenie? Chcete zažiť príjemný čas vo dvojici aj v spoločenstve ďalších manželov a rodín?
Radi by sme Vás pozvali zažiť na vlastnej koži myšlienku tohtoročného Národného týždňa manželstva v absolvovaní symbolického kilometrového behu či prechádzky, aby sme si mohli hlbšie uvedomiť, že manželstvo naozaj nie je šprintom, kde je cieľom výkon, niekoho poraziť, či prísť niekam prvý za každú cenu, ale že je skôr behom na dlhú trať, kde sa máme spolu držať, prispôsobiť sa jeden druhému a pomáhať si, aby sme prežili hodnotnú cestu, boli si darom a do cieľa prišli spolu ako víťazi.
Aj v Stupave by sme chceli vytvoriť spoločenstvo manželov, v ktorom by sme sa radi navzájom povzbudili a prežili atmosféru, že v tom nie sme sami. Chceme si uvedomiť, čo všetko vzácne je za nami a "naštartovať" sa na všetko, čo príde pred nami. Možno aj svedectvom tých, ktorí spolu kráčajú dlhší čas a ich manželstvo je naozaj zrelé. Zároveň chceme byť svedectvom pre mladých ľudí, aby mohli vidieť, že manželstvo je naozaj nádherné a hodnotné a povzbudili ich, aby sa aj oni mohli vydať touto cestou.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
14.04.2025, 00:04
Letný tábor SunnyGAMESZuzana
Super tábor a animátori. Deti tam majú veľa aktivít a nenudia sa tam. Dcéra bola aj v inom tábore od iných cestoviek a tam sa jej nepáčilo. CK Slniečko odporúčame.
09.04.2025, 21:58
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁMonika Maligova
Dakujeme za vyborne tipy
05.04.2025, 19:38
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁEva
Teším sa keď vyhram
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár