Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: westernove-mestecko.cz
Letošní premiérou Westernového městečka Boskovice, které vzniklo před zhruba dvaceti lety v pískovcovém lomu u Boskovic na Blanensku, je představení Vinnetou I. Jde o převedení slavného filmu Vinnetou I. z roku 1963 s Pierrem Bricem (apačský náčelník Vinnetou) a Lexem Barkerem (Old Shatterhand) do formy divadelního představení. Koná se v přírodním amfiteátru městečka, které patří k největším zařízením svého druhu ve střední Evropě.
Ve snaze předložit divákovi silný romantický příběh se představení striktně drží filmové předlohy. Děj tedy nebyl nijak upravován ani vylepšován. Využívány jsou dialogy z původního filmu. Tvůrci představení si na ně zakoupili autorská práva.
Uvidíte příběh z doby, kdy bílí muži stavěli cestu pro ohnivého oře přes loviště indiánského kmene Apačů a jenom jeden muž je mohl zastavit. Muž, jehož drtící pěst je známá po celém světě. Tady se Vinnetou a Old Shatterhand setkávají poprvé. Náčelník Apačů Vinnetou a jeho krásná sestra Nšo-či nemají zatím tušení, že v Old Shatterhandovi naleznou nejlepšího přítele.
Představení je vhodné pro děti od 7 let.
Hrajeme pod širým nebem, proto je dobré mít s sebou klobouk nebo kšiltovku a sluneční brýle.
V případě nepříznivého počasí (vytrvalý déšť, bouřka, silný vítr) si pořadatel vyhrazuje právo i před začátkem představení z bezpečnostních důvodů zrušit. V tomto případě si budete moci přebookovat svoji zakoupenou vstupenku na jiný termín.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
18.03.2025, 20:52
Rozhľadňa Hrušovská zdrž v ČunoveJanka
Okolie je krásne, ale rozhľadňa je bohužiaľ v dezolátnom stave, je uzavretá. Chýbajúce schody, odvalené zábradlia - veľká škoda. Ale prechádzka je to aj tak pekná.
15.03.2025, 19:48
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam nádherně v m letech 1985-1987 jsem byl v Prešově na vojně u letectva, tak to bylo vlastně přes silnici naproti. Naposledy jsem tam byl v roce 2024 s mojí přítelkyní z Prešova kdy jsme se vlastně poznali, když jsem tam sloužil.
15.03.2025, 19:39
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam krásně, byl jsem v Prešově na vojně u letectva, takž přes silnic naproti. Naposledy jsem tam byl vloni v létě s mojí přítelkyní z vojny z Prešova
01.03.2025, 20:39
Dubnický kaštieľJozef
Letne akcie ako Ileshaziovske hody, najmä po zotmeni tam maju paradnu atmosferu.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár