Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Silné zážitky pre všetky deti.
Virtuálna realita ponúka široké spektrum najrozmanitejších hier a zážitkov, kde si na svoje prídu deti aj puberťáci. Počas Vami zvolenej dĺžky programu sa deťom venuje skúsený animátor, ktorý ich prevedie najneobyčajnejším dňom ich života pri akejkoľvek veľkej skupine.
Deti zažijú podmorský svet so starým stroskotaným vrakom alebo veľrybou v životnej veľkosti, prieskum vesmíru, kooperačné hry, kreatívne hry, adrenalínové zážitky, môžu si vyskúšať zalietať, spoločne prekonávať strach z tmy alebo výšok, objaviť svoje skryté talenty a hlavne sa kvalitne zabaviť. Máme vytvorený program pre všetky vekové kategórie, stačí uviesť počet osôb a my Vám odporučíme vhodný hrací priestor. Virtuálna realita je vhodná pre deti od 6 rokov po seniorov. A pre deti okrem klasického herného, ponúkame aj edukačný, edukačno-herný a kreatívny program, všetky v jednotnej cene. Vzhľadom na to, že podnik má vlastný bar, občerstvenie je hneď po ruke a samozrejme je tiež možné dohodnúť občerstvenie dopredu.
Pre viac informácií využite kontakty v hlavičke.
Cena: 33€/1h, 1 hrací priestor.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
18.03.2025, 20:52
Rozhľadňa Hrušovská zdrž v ČunoveJanka
Okolie je krásne, ale rozhľadňa je bohužiaľ v dezolátnom stave, je uzavretá. Chýbajúce schody, odvalené zábradlia - veľká škoda. Ale prechádzka je to aj tak pekná.
15.03.2025, 19:48
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam nádherně v m letech 1985-1987 jsem byl v Prešově na vojně u letectva, tak to bylo vlastně přes silnici naproti. Naposledy jsem tam byl v roce 2024 s mojí přítelkyní z Prešova kdy jsme se vlastně poznali, když jsem tam sloužil.
15.03.2025, 19:39
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam krásně, byl jsem v Prešově na vojně u letectva, takž přes silnic naproti. Naposledy jsem tam byl vloni v létě s mojí přítelkyní z vojny z Prešova
01.03.2025, 20:39
Dubnický kaštieľJozef
Letne akcie ako Ileshaziovske hody, najmä po zotmeni tam maju paradnu atmosferu.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár