Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zoologická a botanická záhrada Budapešť je jednou z najstarších na svete s takmer 150 ročnou históriou. Okrem expozícií samotných zvierat vyniká Zoo svojou jedinečnou architektúrou a množstvom zaujímavých atrakcií, a preto niet divu, že ročne podľahne jej čaru viac ako milión detských i dospelých návštevníkov.
Medzi hlavné atrakcie patrí malá skala s reštauráciou len niekoľko metrov od expozície tučniakov a tuleňov a veľká skala s čajovňou a expozíciami zvierat, pavilón slonov. Tiež tu nájdete bezbariérový prístup, reštauráciu, čajovňu, bufety s občerstvením, amfiteáter a 3D kino.
Od mája až do konca letnej sezóny sa návštevníci môžu tešiť na 23 programov denne zo strany zamestnancov ako kŕmenie, pohladiť hada, ukážka mláďat... Programy sú naplánované na rôznych miestach v zoo v každú pol hodinu od 10:00 do 17:00 hod. Tieto programy sú ponúkané denne až do septembra, cez víkendy a sviatkoch v septembri a októbri. Umiestnenie programov sa môže meniť v závislosti na počasí. V prípade zlého počasia alebo extrémneho tepla, môžu byť niektoré programy zrušené.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 47° 31′ 52″ E 19° 4′ 49″
Mapa sa nahráva...
18.03.2025, 20:52
Rozhľadňa Hrušovská zdrž v ČunoveJanka
Okolie je krásne, ale rozhľadňa je bohužiaľ v dezolátnom stave, je uzavretá. Chýbajúce schody, odvalené zábradlia - veľká škoda. Ale prechádzka je to aj tak pekná.
15.03.2025, 19:48
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam nádherně v m letech 1985-1987 jsem byl v Prešově na vojně u letectva, tak to bylo vlastně přes silnici naproti. Naposledy jsem tam byl v roce 2024 s mojí přítelkyní z Prešova kdy jsme se vlastně poznali, když jsem tam sloužil.
15.03.2025, 19:39
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam krásně, byl jsem v Prešově na vojně u letectva, takž přes silnic naproti. Naposledy jsem tam byl vloni v létě s mojí přítelkyní z vojny z Prešova
01.03.2025, 20:39
Dubnický kaštieľJozef
Letne akcie ako Ileshaziovske hody, najmä po zotmeni tam maju paradnu atmosferu.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Monika 29.12.2022, 20:57
Odporúčam, brutálne ZOO s veľa dodatočnými atrakciami
Zuzana 15.12.2019, 22:34
Strávili sme tam celý deň. Je to ozaj veľká Zoo. Našťastie rozpravam maďarsky takže je to lepšie ako keby som sa mala spoliehať na angličtinu alebo slovenčinu. Vyhoda vediet.
Ivana 23.11.2019, 16:45
Pekná veľká ZOO vhodná na celodenný výlet s deťmi
Dada 04.01.2019, 22:46
Úžasná ZOO, v ktorej sa nebudete za žiadnu cenu nudiť, rôzne druhy zvierat z celého sveta. Veľmi sa nám ľúbilo voskové múzeum dinosaurov.
Daniela 04.01.2019, 09:00
Jedna z najkrajsich ZOO kde sme boli
Peter 04.01.2019, 09:00
ZOO pekna ako aj cela Budapest
Nika 26.12.2018, 14:59
Budapest pochodena krizom-krazom a zoo fajn :)
Eva 31.12.2016, 12:40
Nádherná ZOO nie ďaleko od Slovenska, trošku vyššie vstupné oproti tomu, čo sme zvyknutí u nás, ale zase aj ZOO je omnoho krajšia ako tie naše. Veľa zvierat, detské ihriská, ukážky kŕmenia zvierat. Čo mi ale dosť vadilo bolo, že ZOO je ako keby vsadená do mesta, teda málo zelene a ticha pre zvieratá, väčšinou bývajú ZOO mimo mesta, alebo na okraji a táto je uprostred dopravy a mestského ruchu.
David91 13.12.2016, 17:09
Pekne udržiavané ZOO v super stave a oproti slovenským trocha drahšie vstupné :(
Majki 03.12.2016, 20:14
Odporúčam túto ZOO na celodenný výlet s deťmi, ktorých potešia aj vstupy k zvieratkám. My sme ju navštívili toto leto, a o najväčšiu show sa postarali orangutani s malými mláďatami, ktoré pútali pozornosť nielen malých divákov:)
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár