Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Kúpalisko Červená hviezda je národnou kultúrnou pamiatkou. Je zapísané v Ústrednom zozname Pamiatkového fondu SR.
Areál bol postavený v rokoch 1935 až 1936. Patrí k významným slovenským medzivojnovým stavbám z obdobia funkcionalizmu. Od roku 2008 kúpalisko chátralo.Rekonštruovať sa areál začal minulý rok. Náročná prestavba musela zachovať autenticitu architektonického diela legendárneho kúpaliska.
Pôvodné bazény pre plavcov, neplavcov aj detský bazén boli obnovené a pribudol aj nový bazén na vodné pólo - hypermoderný, nerezový. Dá sa priečne rozdeliť, zväčšiť, zmenšiť a pri väčších zápasoch je možné tu uložiť mobilnú tribúnu. Vodnopólový bazén je nekrytý, no s možnosťou vyhrievania vody v prípade potreby.
Júl a August od 9:00 hod. do 19:00 hod.
V prípade nepriaznivého počasia bude kúpalisko zatvorené.
Dospelý jednovstupový celodenný 4,40 €
Detský jednovstupový celodenný 3,30 €
Dospelý 4 hodinový 3,40 €
Detský 4 hodinový 2,30 €
Dôchodcovia a ZŤP jednovstupový /po predložení preukazu/ 2,60 €
Študenti jednovstupový * / ISIC, EURO<26 / 3,90 €
Deti do 4 rokov zdarma
Permanentka denná, 20 vstupov dospelý 75 €
Permanentka denná, 20 vstupov detský 56 €
záloha za permanentku 5 €
Detský lístok - deti do 140 cm
Kapacita kúpaliska je 1200 osôb.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
18.03.2025, 20:52
Rozhľadňa Hrušovská zdrž v ČunoveJanka
Okolie je krásne, ale rozhľadňa je bohužiaľ v dezolátnom stave, je uzavretá. Chýbajúce schody, odvalené zábradlia - veľká škoda. Ale prechádzka je to aj tak pekná.
15.03.2025, 19:48
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam nádherně v m letech 1985-1987 jsem byl v Prešově na vojně u letectva, tak to bylo vlastně přes silnici naproti. Naposledy jsem tam byl v roce 2024 s mojí přítelkyní z Prešova kdy jsme se vlastně poznali, když jsem tam sloužil.
15.03.2025, 19:39
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam krásně, byl jsem v Prešově na vojně u letectva, takž přes silnic naproti. Naposledy jsem tam byl vloni v létě s mojí přítelkyní z vojny z Prešova
01.03.2025, 20:39
Dubnický kaštieľJozef
Letne akcie ako Ileshaziovske hody, najmä po zotmeni tam maju paradnu atmosferu.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Ján 26.11.2018, 15:08
Trávili sme tu cez prázdniny veľa času. Spokojnosť o:-)))
Selma 05.08.2018, 17:37
Takže začnem pozitívne . Čo sa týka kúpaliska tak na mesto Košice dosť veľké priestorovo , travnata plocha ako aj bazény . Páčilo sa mi, že sú na kúpalisku veľké stromy ktoré vytvárajú prirodzený tieň. A tu by som s pozitívami skončil . Čo sa týka negatív. Hneď po príchode bolo cítiť zvláštny zápach okolo bazénov. Miesto ktoré sme si vybrali na tráve ani nehovorím bolo cítiť výkalmi hlavne šťinami. Presunuli sme sa inam . Za všetko sa platí ako všade lehátko , slnečník, a pod. Vstupne tiež nieje najlacnejšie a čo nás prekvapilo po 15.00 hod bolo ešte veľmi vysoké nato koľko už len času tam môže človek stráviť. OKolo bazénov bolo veľa plesne , tak isto aj na krajoch bazénov a aj v bazeniku na čistenie nôh . Betón okolo bazénov špinavý. Na počudovanie že na celom kúpalisku nieje skoro žiaden kôš bolo celkom čisto. No absencia košov bola citeľná. Personál okrem plavčíkov vidieť nebolo žiaden . Voda v bazénoch pomerne špinavá , a chladná. No čo nás najviac zarazilo že v detskom bazéne bola najchladnejšia pričom sme čakali opak. Maly ma 1,5 roka a bol fialový za 5 minút. Jedlo bolo drahé a je len jediný stánok s jedlom ako aj jediný s pitím. Čiže konkurencia žiadna a tak aj vyzerali služby . Draho a hnusne . Jedlo slabej kvality , čakalo sa dlho a dávky sú malé. Pivo studené že sa vypiť nedalo najskor po pol hodine. Slabý výber jedla. V sprchách nebol tlak vody len to tak čurelo a boli nastavovacie tepla studena no so studenej žiadna nešla a z teplej len studena.
Nikola 08.01.2018, 22:44
Odporúčam toto kúpalisko :)
Olivia 05.01.2018, 19:58
Čiastocne zrekonstruované a super stav.
Lucia Sininska 26.12.2016, 15:25
Super miesto na oddych. Ciste bazeny + vonku atrakcie pre deti. Cez týždeň nie veľa ľudí takze veľmi prijemne miesto na oddych.
Lucia Sininska 26.12.2016, 15:24
Pre rodiny s dospievajucimi je to dobre miesto, deti su nonstop na toboganoch a rodicia si aspon chvilu oddychnu.
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár