Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Golfové ihrisko sa nachádza priamo v areáli športovo rekreačného strediska Rodinka Resort v Oščadnici. Je prístupné širokej verejnosti - kedykoľvek môžete prísť, hneď si zakúpiť lístky a hrať. V prípade, že máte záujem rezervovať si golfové ihrisko pre uzavretú spoločnosť v určité hodiny (oslavy, firemné akcie, stretnutia) - treba sa vopred dohodnúť na telefónnom čísle 0907 802 803.
Ihrisko je obkolesené kysuckými horami a lesmi, z jednej strany aj miestnou riečkou Oščadničankou. Nie je to len Váš pocit, že golf hráte priamo uprostred krásnej kysuckej prírody - to je realita.
Ihrisko má 18 jamiek, tie sú poprepájané chodníkmi s prítomnosťou drevených lavičiek, slúžiacimi na oddych.
Po hre môžete využiť náš malý bufet s občerstvením - chladené i nechladené nápoje, káva, kapučíno, koláčiky, nanuky, sladké, slané,..
Je taktiež možné využiť (buď hneď, alebo podľa dohody) aj ostatné služby areálu Rodinka Resort - lezeckú stenu, wellness, multifunkčné ihrisko s umelým trávnikom, či požičať si bicykle...
dospelí | 5 € / hra | |
deti, študenti, seniori (nad 60 r.) | 3.5 € / hra | |
rodinný balík (2 deti + 2 dospelí) | 13 € / hra | |
rodinný balík (3 deti + 2 dospelí) | 14 € / hra |
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 49° 26′ 12″ E 18° 52′ 59″
Mapa sa nahráva...
18.03.2025, 20:52
Rozhľadňa Hrušovská zdrž v ČunoveJanka
Okolie je krásne, ale rozhľadňa je bohužiaľ v dezolátnom stave, je uzavretá. Chýbajúce schody, odvalené zábradlia - veľká škoda. Ale prechádzka je to aj tak pekná.
15.03.2025, 19:48
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam nádherně v m letech 1985-1987 jsem byl v Prešově na vojně u letectva, tak to bylo vlastně přes silnici naproti. Naposledy jsem tam byl v roce 2024 s mojí přítelkyní z Prešova kdy jsme se vlastně poznali, když jsem tam sloužil.
15.03.2025, 19:39
Boli sme, videli sme....Kapušianský hrad s deťmiJosef
Je tam krásně, byl jsem v Prešově na vojně u letectva, takž přes silnic naproti. Naposledy jsem tam byl vloni v létě s mojí přítelkyní z vojny z Prešova
01.03.2025, 20:39
Dubnický kaštieľJozef
Letne akcie ako Ileshaziovske hody, najmä po zotmeni tam maju paradnu atmosferu.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
simona v. 21.12.2017, 08:17
velmi pekne prostredie, detom sa golf pacil, vyskusali aj ine atrakcie pre deti, obcerstvenie si mohol kupit ktokolvek nie len hostia..
sofanda 06.09.2016, 13:39
Obcerstvenie len pre ubytovanych, golf sme neskusali
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár