Vo veľkolepom vidieckom barokovom areáli Rakúska na vás čaká nielen stretnutie
s históriou, ale predovšetkým rozsiahle priestranstvo v očarujúcej prírode, ktoré
svojimi možnosťami vyhovie každej generácii.
Termín:
24.04.2025 a ďalšie
Mesto: Schloss Hof (AT)
Výstava prináša stovky reálnych exponátov, ktoré bol vylovené zo dna oceánu. Budete sa môcť prejsť skutočnými kajutami, salónikmi aj časťou strojovne lode Titanic.
Uži si tvorivé soboty plné kreativity, radosti a skvelej atmosféry! Čakajú ťa tematické dielničky, kde si vyskúšaš rôzne techniky a vytvoríš si niečo pekné na pamiatku.
Objavte jednu z najzachovalejších častí riečneho ekosystému v Bratislave a spoznajte krásy Karloveského ramena počas komentovanej vychádzky. Pridajte sa k nám na výnimočný prírodný zážitok spojený s pozorovaním rybárika riečneho – pestrofarebného vtáka, známeho aj ako lietajúci diamant.
Super tábor a animátori. Deti tam majú veľa aktivít a nenudia sa tam. Dcéra bola aj v inom tábore od iných cestoviek a tam sa jej nepáčilo. CK Slniečko odporúčame.
14.04.2025, 00:04
Letný tábor SunnyGAMESZuzana
Super tábor a animátori. Deti tam majú veľa aktivít a nenudia sa tam. Dcéra bola aj v inom tábore od iných cestoviek a tam sa jej nepáčilo. CK Slniečko odporúčame.