Európsky deň jazykov v Bratislave

Presne o týždeň sa na vás tešíme na tejto skvelej akcii plnej hier, súťaží a zábavy, ktorá sa pre vás pripravuje v Panta Rhei.
Termín: 26.09.2017
Mesto: Bratislava

Burza vecí a šatstva s Centrom pre rodinu

Veci do domácnosti a čisté použiteľné šatstvo môžete prinášať v stredu.
Termín: 22.09.2017 a ďalšie
Mesto: Nitra

Prednáška: Detský plač

V spolupráci s MC Vánok je pripravený kurz pre všetkých, ktorí chcú, aby ich spolužitie s deťmi bolo čo najharmonickejšie. Všetci sme na jednej lodi, chceme byť s našimi deťmi kamoši, ale zároveň chceme, aby nás počúvali, mali k nám rešpekt, boli dobre vychované a prospievali podľa našich predstáv. Prečo deti plačú, hnevajú sa, kričia, búchajú? Ako si v týchto chvíľach pomôcť?
Termín: 26.09.2017
Mesto: Malacky

Fíha tralala ROK Prešov

Produkcia Fíha tralala Vám prináša novú pesničkovo-divadelnú šou pre najmenších divákov. V hodinovom programe Vás obľúbený škriatok Fíha so svojimi rozprávkovými kamarátmi prevedie všetkými ročnými obdobiami.
Termín: 26.09.2017
Mesto: Prešov

Nové kurzy Montessori dielničiek v MC Klokanček

Kurz je zameraný na rozvoj zručností a schopností dieťaťa.
Termín: 22.09.2017 a ďalšie
Mesto: Nitra

LEGO® Ninjago

Je tu ďalšie veľkolepé dobrodružstvo s obľúbenými LEGO postavičkami! Tentoraz sa ocitáme v meste Ninjago City, ktoré ohrozujú temné sily. Zachrániť ho môže iba mladý Loyd, alias Zelený nindža, spolu so svojimi kamarátmi, tajnými nindža bojovníkmi.
Termín: 22.09.2017 a ďalšie
Mesto: Celá SR

September v RC Senecké slniečko

Krátky program na september, tešíme sa na všetky nové mamičky, oteckov a detičky.
Termín: 25.09.2017 a ďalšie
Mesto: Senec

Spoznaj krásy historického parku v Trebišove

Mesto Trebišov sa zapojí do tohoročných Dní európskeho kultúrneho dedičstva (DEKD) komentovanou prehliadkou historického parku a v ňom nachádzajúcich sa pamätihodnosti mesta Trebišov.
Termín: 26.09.2017
Mesto: Trebišov

Oslavy Svetového dňa cestovného ruchu 2017

Mesto Nitra a Katedra manažmentu kultúry a turizmu Filozofickej fakulty UKF v Nitre organizuje už po dvanástykrát podujatie Svetový deň cestovného ruchu, ktorého oslavy sa viažu k 27. septembru.
Termín: 23.09.2017 a ďalšie
Mesto: Nitra

Ako vychovať šťastné dieťa ? II.

Keďže sa na našom júnovom stretnutí ukázalo, že téma výchovy šťastných detí v sebe má ešte mnoho nevypovedaného, rozhodli sme sa v nej pokračovať aj v septembri. Príďte sa podeliť o svoje skúsenosti a vypočuť si nové inšpirácie.
Termín: 26.09.2017
Mesto: Prešov