Súťaž so SND o vstupenky na predstavenie Figaro sem, Figaro tam - UKONČENÁ

Autor: marylyn, Foto: Katarína Polakovičová

Zapojte sa do súťaže so Slovenským národným divadlom a vyhrajte vstupenky na detské predstavenie Figaro sem, Figaro tam.


Príbeh huncútskeho barbiera Figara, zaľúbeného grófa Almavivu a krásnej Rosiny stráženej tútorom Dr. Bartolom je plný humorných zápletiek podfarbený melodickou hudbou známou nejednému uchu. Rossiniho komická opera Barbier zo Sevilly vás presvedčí, že aj opera je zábava a nielen pre dospelých, ale aj pre deti. V projekte Figaro sem, Figaro tam im ju hravou formou priblíži populárny herec a moderátor Martin Vanek. Doprajte svojim ratolestiam zážitok, pri ktorom sa však nestačí len pozerať a počúvať, sem-tam treba prísť na javisko a hlavným hrdinom pomôcť. Figaro sem, Figaro tam s Martinom Vanekom a sólistami Opery SND uvidíte v nedeľu 4. marca o 11.00 hod. v historickej budove SND.

Do súťaže budú zapojené iba správne odpovede zaslané cez priložený formulár. Každý sa môže do súťaže zapojiť len raz. V prípade viacerých odpovedí bude súťažiaci zo súťaže automaticky vylúčený!

Trvanie súťaže: od 12. 01. 2018 - 18. 01. 2018


Hráme o 2 x 2 vstupenky na predstavenie Figaro sem, Figaro tam dňa 4.3.2018 o 11,00 v historickej budove SND.


Vyhodnotenie súťaže: 19. 01. 2018
Mená výhercov zverejníme pod touto súťažou! Výhercovia budú kontaktovaní aj emailom.

Výhercovia:

  • Veronika Václavová
  • Ľuba Šimová

Srdečne blahoželáme! :)

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár