Detské interiérové ihrisko BUBLINKA

Autor: KatkaCh, Foto: FB
Adresa:Masaryková 22, 080 01 Prešov Telefón:+421 919 189 158 E-mail:bublinka.ihrisko@gmail.com www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Vítame Vás na stránke novootvoreného detského interiérového ihriska BUBLINKA, najväčšieho v Prešove. Na ploche 700 m2 na Vás čaká ihrisko plné rôznorodých atrakcií pre deti a kaviarnička pre rodičov, starých rodičov a známych.

My zabavíme Vaše deti, zatiaľ čo vy si môžete oddýchnuť a posedieť si pri káve, či inom nápoji a pochutiť si na čerstvo upečenom pečive. Na svoje deti môžete dozerať zo svojho miesta z kaviarne, pretože ihrisko spĺňa prísne bezpečnostné kritériá. Našou vizitkou budú vzrušujúce a nezabudnuteľné detské zážitky bez toho, aby ste sa museli o svoje deti obávať.

Nájdete nás na druhom poschodí v OZCeNtre v najväčšom obchodno-priemyselnom centre v Prešove na Masarykovej ulici č. 22.

Interiérové (vnútorné) ihrisko BUBLINKA prináša veľa možností pre deti od predškolského veku. Úlohou detského interiérového ihriska je podnietiť zdravý telesný rast, rozvoj mysle a podporiť sociálnu interakciu detí.

Vnútorné ihrisko pre deti od 3-12 rokov stimuluje nielen ich telesný vývoj ale aj pamäť, fantáziu, vnímanie a rečové schopnosti. Preto je dôležité aby deti už od predškolského veku boli aktívne a mali možnosť sa stretávať s rovesníkmi na bezpečných, pre nich prispôsobeným miestach ako je aj naše interiérové detské ihrisko BUBLINKA - farebné, plné hier, preliezok a kamarátov.

Ihrisko BUBLINKA ponúka veľa možností pre aktivity:

 • šmýkačky
 • tobogán
 • prekážky, preliezačky, tunely
 • hojdačky
 • bazény s guličkami
 • vzduchovú guličkovú fontánu
 • trampolínu
 • nafukovací hrad a iné..

Centrum BUBLINKA ďalej ponúka možnosť zabaviť sa v X –BOX Room-e, či vyčariť úsmev na tvári najmenším v kútiku pre deti od 0 do 2 rokov. V kútiku pre najmenších bude miesto vyhradené aj na kojenie a prebaľovanie dojčiat v tichu a súkromí.

Kvalita a bezpečnosť: značka MICH™ spája kvalitné materiály a najvyššie výrobné štandardy pre dosiahnutie maximálnej bezpečnosti.

KAŽDÁ ČASŤ BUBLINKY BUDE SPĹŇAŤ PRÍSNE BEZPEČNOSTNÉ KRITÉRIÁ.

Kaviareň:

Kaviareň BUBLINKA ponúka 50 miest na sedenie, kde si môžete posedieť s kamarátmi, rodinou, či známymi a v pokoji si vypiť svoju obľúbenú kávu, čaj, či iný nápoj. K dispozícií budete mať noviny, časopisy.Počas chladných dní Vás zahrejú kvalitné čaje plné chuti od firmy Biogena:Luxusné čaje Majestic ponúkajú výnimočné spojenie chutí netradičného exotického ovocia a liečivých bylín.
Príďte sa k nám zahriať a nechajte sa chuťou a vôňou čajov unášať do ďalekých nepoznaných krajín.

Ak Vám neulahodí káva ani čaj, môžete si pochutnať na kvalitnej horúcej čokoláde značky Lyra, ale si vybrať s množstva nealko nápojov, piva, či vína.

Vyhladli ste a máte chuť zahryznúť do niečoho chutného? Nemusíte sa hneď s deťmi ponáhľať domov. Priamo v kaviarni Vám upečieme chutné sladké pečivo. Pečivo má vysoké nutričné a vitamínové hodnoty a je vhodné aj pre deti a mládež. Príďte ochutnať, neoľutujete!

Opatrovanie detí:

Neťahajte svoje dieťa po úradoch, obchodoch a iných pre nich nevhodných miestach. Priveďte deti k nám. My sa o nich po dobu Vašich vybavovačiek postaráme. Našim cieľom je zaistiť pre Vás stráženie detí tak, aby ste sa s pocitom absolútneho kľudu a bezpečia mohli venovať Vaším pracovným a súkromným aktivitám.

Otváracie hodiny:

Pondelok - Nedeľa: 10:00 - 20:00

Cenník

 

 

Mapa: N 48° 59′ 12″ E 21° 14′ 57″

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Iva G. 08.12.2016, 18:05

  super oddych pre rodičov a ešte lepšia zábava pre neposedné deti (malé, aj väčšie si tam prídu na svoje)

 • Monika Marcinakova 11.09.2016, 22:53

  spokojnost,chodievame

 • anicka 16.08.2016, 14:12

  Asi najvacsie detske ihrisko v Po,radi tam chodime,mili personal

 • Katarína 23.12.2015, 12:37

  Super, spokojnosť, radi tam chodíme :)

 • Monika 02.12.2015, 17:49

  obrovsky priestor, fajnova kava, nie je co vytknut

 • ali 17.12.2014, 21:49

  super velky otvoreny priestor na vybehanie pre deti, asi jedine take velke co je v po, negativum by som dala málo hraciek, a uz nie tam ten nafukovaci hrad :(

 • sisimonka 04.12.2014, 13:28

  tu sú spokojné deti a aj rodičia :)

 • Anna B 25.11.2014, 10:13

  pekne ihrisko za slusnu cenu,deticky sa vyblaznia...rodicia oddychnu:)

 • Alena S 21.11.2014, 16:38

  Veľmi veľké ihrisko, detičky sa vybehaju. Výborná káva, dostatok miest na sedenie pre rodičov, bezproblémové parkovanie.

 • ivana 19.11.2014, 14:39

  Odporucam. Velke interierove ihrisko/ deti sa tu vzdy dobre zabavia, rodicia trochu oddychnu. Ocenujem najma velkost a vydusnost priestoru. Vhodne uz pre najmensich/ ale aj pre skolkarov a mladsich skolakov.

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované