Copček - detské kaderníctvo a manikúra

Autor: Externý prispievateľ, Foto: Studio Photo
copcek napis 194x104cm subnadpis low3 Large
Adresa:OC Retro, 1.poschodie, Nevädzova 6, Bratislava Telefón:+421948849657 E-mail:info@copcek.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Krásne a detsky zariadené kaderníctvo a manikúra pre dievčatá a chlapcov. Vytvoríme nový účes pre vašu princeznú alebo malého rockera! Ak sa Vaše dieťa bojí strihania, príďte sa najprv pozrieť. Dieťa sa môže pohrať v našom detskom kútiku, nasadnúť do auta a zoznámiť sa s prostredím. Naše milé kaderníčky každé dieťa presvedčia, že k ostrihaniu vláskov žiaden plač netreba. A za každé statočné ostrihanie ich neminie malá sladká odmena. A rodičia si u nás zatiaľ môžu dať kávičku.

Potrebujete nový “fancy” účes na party, oslavu alebo inú príležitosť?  Zvládneme všetko cez umývanie, regeneráciu, strihanie, česanie, kulmovanie až po namodelovanie účesu hviezd. A k skvelému účesu patria aj upravene nechtíky. Naše vybavenie je prispôsobené priamo pre deti.

Kresielka ako športový kabriolet alebo offroad nadchnú každé dieťa. A pre princezné máme vyšperkované kreslo ako z rozprávky. Všetky služby poskytujeme s použitím prírodnej vegánskej a vegetariánskej kozmetiky (vodou umyvateľné laky na nechty, netoxický minerálny makeup nielen pre deti, vlasové produkty bez parabénov s výťažkom z rozmarínu, ktorý odoženie aj všičky) . Túto si u nás môžete rovno aj zakúpiť. Ocenia ju nielen detičky ale aj mamičky. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované