Laser game aréna Trnava ChillPoint

Autor: Externý prispievateľ, Foto: ChillPoint laser aréna Trnava
Adresa:Suchovská 12 Telefón:+421 910 836 876 E-mail:rezervacia@chillpoint.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:
ChillPoint laser game aréna Trnava

Zábavno-oddychové centrum ChillPoint laser aréna víta všetkých dobrodruhov a nadšencov aktívneho oddychu. Ponúkame rozličné hry a pohybové aktivity v priestoroch s rozlohou 1800 m2, kde si užijete kopec zábavy s rodinou, priateľmi alebo kolegami, zatiaľ čo Vám náš vyškolený tím poskytuje profesionálny servis a stará sa o Vaše pohodlie.

 

V našej MEGA laser aréne si môžete zahrať Laser TAG nazývaný aj Laser GAME

Aktívna spoločenská hra Laser Game Vás zaručene rozhýbe, rozprúdi adrenalín, prebudí strategické myslenie a hlavne – náramne Vás pobaví. Hra je koncipovaná pre 2 – 10 hráčov od 5 rokov a je vhodná pre všetkých bez rozdielu pohlavia a fyzickej kondície. Hra je bezbolestná (zásah necítite, zaznamená ho iba senzor), čistá (nezašpiníte si oblečenie) a mimoriadne pútavá (po zásahu nevypadávate z hry, ani nečakáte na nové kolo).

Jedna hra štandardne trvá 15 minút a pred jej zahájením Vám profesionálne vyškolený personál v inštruktážnej miestnosti ochotne vysvetlí pravidlá, systém a rôzne varianty hry, rovnako ako aj používanie laserovej hi-tech výzbroje. Tímy sú farebne odlíšené a cieľom hry je nazbierať viac bodov ako súper. Popri tom však nezabúdajte na taktiku a pripravte sa na rozličné defenzívne manévre, ktoré precvičia každý sval na Vašom tele. Vyzbrojení laserovou zbraňou vstúpite do labyrintu v našej super navrhnutej laser aréne – oči privyknú tme, prezrú hustou hmlou a Vy ste pripravení k maximálnemu nasadeniu. Hra sa môže začať!

Po skončení hry vystúpite z arény a oba tímy sa stretnú pri výsledkovej tabuli, kde sa Vám sčítajú body. Sláva víťazom a česť porazeným. Potom môžete opäť vyraziť do akcie!

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Ferdinand 01.02.2018, 07:56

    Úžasné miesto aj personál

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované