AquaCity Poprad

Autor: KatkaCh, Foto: aquacity.sk
Adresa:Športová 1397/1, 058 01 Poprad Telefón: +421 52 78 51 111 E-mail:info@aquacity.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Celoročná prevádzka

Celoročné vonkajšie bazény s teplotou 30 - 38°C sú ideálnym miestom na oddych a uvoľnenie. Vonkajšie termálne bazény sú vďaka moderným technológiám s využitím UV filtrácie naplnené kryštálovo čistou termálnou vodou. 

Mayská pyramída - počas letnej prevádzky (od 1.7. - 31.8.)  má 3 nerezové bazény, množstvo šmýkačiek, raftovací tobogan a veľa vodných atrakcií ako sú divoká rieka, vodný hríb, vodný ježko a vodné chrliče. Zažijete nezabudnuteľnú rodinnú zábavu. Bazény s hĺbkou 1 - 1,2m a teplotou vody do 30°C sú vhodné pre deti, ale aj dospelých.

Celoročné tobogány - vrcholom adrenalínovej zábavy sú 71m dlhý tobogan Čierna diera a 54m dlhý tobogan Twister s množstvom zákrut. Zažite skutočnú zábavu a uchovajte si množstvo skvelých spomienok. Spustite sa na rodinnej šmýkačke Family Slide na Mayskej pyramíde, rýchlymi a strmými červenými toboganmi Kamikadze alebo na nafukovacom kolese, v raftovacom tobogane s dĺžkou až 30m.

Pri vonkajších detských bazénoch sa deti zabavia na malých a bezpečných šmýkačkách.

Kryté relaxačné termálne bazény Blue Sapphire s chromoterapiou. Každý večer o 20.30 hod. si môžete pozrieť jedinečnú Laser show. 

Bazény Blue Sapphire - sú unikátne nielen ponúkaným rozsahom služieb, ale aj prínosom pri ochrane životného prostredia. Hlavnou atrakciou sú relaxačné bazény s teplotou vody 30 - 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie

Chromoterapia je alternatívna liečebná metóda, ktorá využíva farbu a svetlo na dosiahnutie fyzickej a duševnej rovnováhy.

Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Relaxujte v bazénoch a zažite výnimočné predstavenie - AquaCity, James Bond, Slovensko, Rally Laser show alebo Piráti Karibiku. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný.

Pre deti:

V areáli sa nachádza vonkajší detský bazén (otvorený počas leta), vnútorný detský bazén a areál detských atrakcií. V detských kútikoch si môžu užívať jedinečné chvíle. Kreslenie, maľovanie a množstvo zábavných hier im zaručia skvelý deň a vám možnosť venovať chvíľu času len pre seba. Vaše deti sa môžu zahrať na detských ihriskách s množstvom hojdačiek, detským vláčikom na preliezkach a pieskovisku. V letnej sezóne sú pre deti pripravené zábavné animačné programy, nafukovacie a skákacie atrakcie, trampolíny a mini-diskotéky na pódiu alebo v bazénoch s maskotmi AquaCity vydrami Oskarom a Olíviou. AquaCity je miestom pre celú rodinu.

Moderné wellness centrum v AquaCity Poprad: Vitálny svet s rôznymi saunami a procedúrami pre oddych a relax, využite klasické alebo exotické thajské masáže, objavte beauty centrum so širokou ponukou kozmetických a škrášľovacích služieb.

Otváracie hodiny 

Cenník

 

 

Mapa: N 49° 3′ 48″ E 20° 18′ 27″

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Mária 31.12.2016, 00:24

  Super zábava a relax pre celú rodinku. Deťom sa najviac páči Treasure Island a nám dospelým wellness centrum a vonkajšie termálne bazény.

 • Katarina 29.12.2016, 22:46

  Výborný aquapark, skvelý relax pre celú rodinu. Ponúka množstvo bazénov a atrakcií pre deti, animačné programy.

 • Ľudmila 29.12.2016, 13:33

  Úžasný aquapark pod Tatrami. Príjemná voda a veľa zábavy.

 • katka.xxx 25.12.2016, 22:53

  Super miesto na leto. Dovolenku v lete si bez Aquacity neviem predstaviť.

 • Karolinaa 10.12.2016, 19:25

  V Poprade hádam niet väčšej aktivity pre deti akou je práve táto ! Niekedy až príliš veľa ľudí :(

 • Petra 08.12.2016, 18:12

  Veľmi pekný aquapark s teplou vodou, dobre riešené bazény, detský bazén s pirátskou loďou je super

 • vladkaVD 30.11.2016, 20:07

  Super, teplá voda, sauny, oddych, odporúčam

 • Jano 15.09.2016, 21:15

  V aquaparku sa nám páčilo, len nechápem načo sa všade stále prikladajú chipy, trochu to zdržuje "premávku". Chutne sme sa aj najedli a cela rodina sa vykúpala dosýta. Každý si tu príde na svoje.

 • marcela 03.09.2016, 16:45

  super zábava, boli sme v lete, aj v zime. V lete pozor na spálenie od slnka, hoci bolo zamračené, podcenili sme to a spálili sme sa. V zime odporúčam viac uterákov, prípadne župan, pri prechádzani do jednotlivých bazénov bolo dosť chladno, uteráky rýchlo mokré a bez slnka neuschli. V lete toto nie je problém.

 • Feri 26.08.2016, 09:14

  Pekný aquapark,dobré bazény,spestrenie animátormi .

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár

Toto pole je požadované